14.09.2024 - Praha

Zážitkový seminář: Akt & Marie Antoinetta

Dekadentní slavnost z dob dávno minulých

Velkolepýopulentní a také řádně dekadentní večírek z dob Marie Antoinetty, který se možná zvrhnul tak, jak byste nečekali. Na nádherné historické lokaci, v propracovaných kostýmech, a tentokrát také s velkou porcí nahoty.

Protože co může být lepší, než naprosto necudné šlechtičny i ženy lehkých mravů, ve společnosti skupiny nádherně oblečených šlechticůFantazii si nechte rozehrát sami.

Během semináře vás naučíme, jak se v takto velkém focení neztratit. Jak mít pod kontrolou herce, výrazy, pózy i světlo. Jak snadno a hladce pózovat několik lidí najednou a přitom zvládnout kompozici i expozici. To všechno vám vysvětlíme, prakticky předvedeme a během dne vám bude k dispozici profesionální tým asistentů, kteří vám pomohou vaše fotky dovést až k dokonalosti.

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o pózování, svícení, kompozici, i práci s týmem.

Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte, s mnoha herci modelkami a na několika rozmanitých lokacích. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epickou lokaci. A samozřejmě profesionální modely a naprosto jedinečné rekvizity k tomu. Na úrovni, kterou v čechách nenajdete.

Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní podobné focení dát dohromady sami.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Program semináře

Seminář se koná 14. září 2024 v Praze.

  • 09.00 – 10.00 – Briefing: Světlo, kompozice, pózování
  • 10.00 – 12.00 – Focení
  • 12.00 – 13.00 – Pauza na oběd
  • 13.00 – 14.00 – Briefing: Pokročilá práce se světlem a pózou
  • 14.00 – 17.00 – Focení

Praktické informace:

Seminář se koná 14. září 2024 od 9h ráno do 17h na historické lokaci v centru Prahy. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

Cena vč DPH: 5 990 Kč
Obsazeno

Detaily

Volná místa: 
0 (z 12)
Lektor: 
Stanislav Petera