11.02.2024 - Praha

Zážitkový seminář: Fine Art ve vysokém stylu

Exkluzivní výlet do světa vysokého umění

Na nejnovějším zážitkovém semináři se společně vydáme prozkoumat Fine Art fotografii v té nejčistší a nejvyšší podobě. Čekají vás neskutečné kostýmy, propracované dekorace i exkluzivní modelky. A hlavně zážitkové focení, na které hned tak nezapomenete. 

Počet míst: 12
Počet volných míst: 4

Fine Art fotografie je pro nás jedna z nejvyšších uměleckých disciplín. Místo, kde se sny setkávají s realitou, příběhy mají mnoho vrstev a emoce jen hrají. Na nejnovějším zážitkovém semináři vás provedeme světy, o kterých se vám ani nesnilo.

Jste ochotni zkoušet, procítit, objevovat a pokusit se proniknout až na samou dřeň této mistrovské disciplíny? Náš tým profesionálních asistentů se postará o to, abyste si odnesli nejlepší možné fotky.

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o pózování, svícení, kompozici, i ženským tělem a jeho křivkami.

Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte, s různými modelkami a v několika rozmanitých, precizně vybudovaných zátiších. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a úchvanou scénu. A samozřejmě profesionální modelky a naprosto jedinečné rekvizity k tomu. Na úrovni, kterou v čechách nenajdete.

Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní podobné focení dát dohromady sami. A je vcelku jedno, jestli chcete fotit akty s pro vlastní potěšení, nebo plánujete rozvíjet svou profesionální kariéru uměleckého fotografa.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Program semináře

Seminář se koná 11. února 2024 v Praze.

Počet míst: 12
Počet volných míst: 4

  • 09.00 – 10.00 – Briefing: Světlo, kompozice, pózování
  • 10.00 – 12.00 – Focení
  • 12.00 – 13.00 – Pauza na oběd
  • 13.00 – 14.00 – Briefing: Pokročilá práce se světlem a pózou
  • 14.00 – 17.00 – Focení

Praktické informace:

Seminář se koná 11. února 2024 od 9h ráno do 17h na historické lokaci v centru Prahy. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

Cena vč DPH: 5 990 Kč
Poslední místa!

Detaily

Volná místa: 
4 (z 12)
Lektor: 
Stanislav Petera