20.01.2024 - Bratronice

Zážitkový seminář: POSTAPO

Neopakovatelný zážitek, jedinečné zkušenosti.

Výlet do světa po konci civilizace. Velká válka a následný hladomor vyhladily většinu lidstva. Ti, kdo zbyli přežívají v malých, izolovaných skupinkách. Kmenech. Kmeny spolu vzájemně obchodují, vyměňují předválečné technologie, informace, ale daleko častěji spolu válčí. Společně jeden takový kmen navštívíme.

V kulisách post-apokalyptického městečka v bývalé raketové základně na vás čeká několik silných příběhů ze světa po konci civilizaceHrdinovébojovnícilovci, ale i celé rodiny. Všichni se snaží hlavně přežít. Pitoreskní příbytkyprapodivné přístrojepropracované kostýmy. Během jednoho dne se ponoříte do jedinečného světa, který vystavíme, nasvítíme a zahalíme do mlhy jen pro vás. Čekají vás zážitkyzábava, ale hlavně fotky, které opravdu jen tak někdo nemá.

Počet volných míst: 3

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o bezpečnosti a uvedeme vás do kontextu světa, ve kterém se ocitnete. Rozebereme také svícení a technické problémy, které mohou nastat.

Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epickou lokaci. A samozřejmě profesionální tým herců a performerů. Na úrovni, kterou v čechách nenajdete.

Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní dát podobné focení dohromady sami. Bezpečně, jednoduše a opakovaně.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Program semináře

Seminář se koná v sobotu 20. ledna 2024 na bývalé raketové základně Bratronice.

Počet míst: 15

Počet volných míst: 3

  • 09.00 – 09.30 – Briefing: Svět, světlo, práce s týmem
  • 09.30 – 12.00 – Focení
  • 12.00 – 13.00 – Pauza na oběd
  • 13.00 – 14.00 – Briefing: Svícení, větší scény
  • 14.00 – 17.00 – Focení

Praktické informace:

Seminář se koná v sobotu 20. ledna 2024 od 9h ráno v bývalé raketové základně Bratronice. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

Cena vč DPH: 5 990 Kč
Poslední místa!

Detaily

Volná místa: 
3 (z 15)
Lektor: 
Stanislav Petera