23.06.2024 - Praha

Zážitkový seminář: První republika

Lesk, šarm a noblesa První republiky.

Nablýskané kavárny, opulentní večírky, ale i silné momenty, které navždy změnily běh naší historie. Přijměte pozvání na velkolepý zážitkový seminář, který vás přenese v čase i prostoru, rovnou do První republiky. Na fotkách společně oživíme lesk i slávu dávno zašlých dob.

Čeká vás tentokrát opravdu velká výprava, promyšlené lokace, ale hlavně zážitky a fotky, které jen tak někdo nemá. S profesionálními herci v precizně vybraných kostýmech budeme vyprávět příběhy, které diváka přenesou rovnou do První republiky.

Těšit se můžete na pracovnu TGM, opulentní věčírek s filmovými hvězdami, i nablýskané scény z nádherné prvorepublikové kavárny. Připraveny pro vás máme jako obvykle profesionální herce ve skvělých kostýmech, krásné lokace a odbornou radu i pomoc zkušených asistentů.

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o pózování, svícení, kompozici, i práci s týmem.

Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte, s profesionálními modely a na několika rozmanitých lokacích. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epické lokace. Na úrovni, kterou v čechách nenajdete.

Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní podobné focení dát dohromady sami. A je vcelku jedno, jestli chcete fotit příběhy pro vlastní potěšení, nebo plánujete rozvíjet svou profesionální kariéru a tematická focení nabízet i klientům.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Program semináře

Seminář se koná 23. června 2024 v centru Prahy.

  • 9.00 – 10.00 – Briefing: Světlo, kompozice, práce s modely
  • 10.00 – 12.00 – Focení
  • 12.00 – 13.00 – Pauza na oběd
  • 13.00 – 14.00 – Briefing: Pokročilé svícení
  • 14.00 – 17.00 – Focení

Praktické informace:

Seminář se koná 23. června 2024 od 9h ráno do 17h večer na několika lokacích v centru Prahy. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

Cena vč DPH: 3 990 Kč
Poslední místa!

Detaily

Volná místa: 
2 (z 15)
Lektor: 
Stanislav Petera