10.03.2024 - Orlík

Zážitkový seminář: SpecOps

Neopakovatelný zážitek, jedinečné zkušenosti.

Výsadek elitní vojenské jednotky v nepřátelském terénu. Přesun terénem, tým odstřelovačů i kontakt s nepřítelem. Zažijte focení, které vás vezme do světa operátorů elitních jednotek. Špičkové vybavení, moderní zbraně i do detailu vypilovaná taktika. Na toto focení opravdu jen tak nezapomenete.

Naučíte se, jak pracovat s týmem operátorů, svítit lidi, výstroj, zbraně i komplexní prostředí a tvořit nekompromisní fotky, které jako kdyby vypadly z akčního filmu. Přesně pro vás jsme připravili zážitkový seminář, nabitý akcí, zkušenostmi i praktickými radami.

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o svícení, kompozici, práci s týmem a taktické stránce focení. Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epickou lokaci. A samozřejmě profesionální tým operátorů v kompletní výstroji na úrovni, kterou v čechách nenajdete.

Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní podobné focení dát dohromady sami. A je vcelku jedno, jestli chcete fotit pro kamarádův airsoftový tým, nebo útvar rychlého nasazení.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Program semináře

Seminář se koná 10. března 2024 na lokacích v okolí přehrady Orlík.

  • 09.00 – 10.00 – Briefing: Světlo, kompozice, taktika, seznámení s výstrojí a taktikou malých týmů
  • 10.00 – 12.00 – Focení
  • 12.00 – 13.00 – Pauza na oběd
  • 13.00 – 14.00 – Briefing: Pokročilé svícení, focení v akci
  • 14.00 – 17.00 – Focení

Praktické informace:

Seminář se koná 10. března 2024 na lokacích v okolí přehrady Orlík. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

Cena vč DPH: 5 990 Kč
Obsazeno

Detaily

Volná místa: 
0 (z 15)
Lektor: 
Stanislav Petera