LGA Fotobanka v.2020 (komerční verze)

Úplná kolekce fotek, které používáme v našich montážích.

Vůbec poprvé se vám otevírá úplná kolekce fotek, které používáme v našich montážích. Deset let cestování, desítky tisíc nalétaných kilometrů a obrovské množství času, peněz i energie. To všechno se zúročilo ve více než dvou tisících špičkových fotkách z různorodých prostředí, připravených pro jakoukoliv montáž.

LGA Fotobanka v.2020

Můžete se těšit na snímky, které byste sami pořizovali jen těžko (nebo velmi draze): od divoké krásy Aljašky přes sopečné pláně Islandu, zmrzlou tundru severu Evropy, mystické hory Nepálu, odlehlé Grónsko až po Thajské pláže. Všechny fotografie byly foceny jedním z našich fotografů do RAWu a převedeny v nejvyšší možné kvalitě pro další užití, dostanete přesně to, s čím sami pracujeme.

A to nejlepší nakonec – ke všem fotkám získáte časově neomezená práva pro jakékoliv montáže či koláže, a to i u komerčních projektů.

Fotobanka obohatí vaši kolekci o data, ze kterých se dá čerpat mnoho dalších let.

Fotobanka obsahuje aktualizace a práva pro komerční užití fotek. 

Novinky ve verzi 2020

Za poslední rok jsme navštívili mnoho míst a všechna pro vás nafotili. V nové verzi najdete mystické čínské hory v národním parku Zhangjiajie, historické město Fenghuang, nekonečně drsné Faerské Ostrovy nebo fotografický ráj Quinta da Regaleira v portugalské Sintře. Prostě samé lahůdky.

Tím ale novinky nekončí. Všechny fotky za poslední rok jsou foceny v nekompromisních 50MPx. A pak tu máme panoramata. Bezmála 40 fotek v rozlišení 70-220MPx…které vám vezme dech.

Země v kolekci

Aljaška, Anglie, Čína, ČR, Faerské Ostrovy, Finsko, Francie, Grónsko, Indie, Itálie, Island, Mongolsko, Nepál, Norsko, Portugalsko, Skotsko, Švédsko, Thajsko, Ukrajina.

Technické parametry

Kolekce obsahuje přes 2500 fotografií převedených z RAWu z různých fotoaparátů (drtivá většina Canon 5DS R a Canon 5D Mark III) ve formátu JPEG ve 100% kvalitě. Zasíláme na USB flash, aktualizace obdržíte jako odkaz ke stažení.

Autorská práva

Zakoupením kolekce získáváte nevýhradní, nepřenosné právo používat, upravovat a reprodukovat vizuální obsah na celém světě a navždy. Fotografie nesmí být použity samostatně, pouze jako součást autorské koláže nebo montáže. Nemáte právo na přeprodej, redistribuci, poskytnutí přístupu, sdílení nebo převod jakékoli fotografie nebo její části. Nemáte také právo nepravdivě uvádět, a to výslovně nebo způsobem, který vyvolává dojem, že vizuální obsah byl vytvořen vámi nebo osobou jinou, než je majitel autorských práv k danému vizuálnímu obsahu.

Ukázky fotografií

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

Cena vč DPH: 3 990 Kč
Verze k dispozici*
  • Online stažení
  • USB Flash
V prodeji * zvolíte v košíku

Detaily

Lektor: 
Stanislav Petera
K dispozici: 
Online stažení, USB Flash