Doprava a platba

Zvolte ten nejvhodnější způsob dopravy a platby

Expedice

Zboží expedujeme obvykle následující pracovní den (v případě platby převodem v den následující po připsání platby na náš účet). V ČR je zboží doručováno během 4 pracovních dnů, na Slovensko počítejte s 5-6 pracovními dny.

Způsoby doručení

Můžete si vybrat z následujících způsobů doručení po ČR:

 • Česká pošta – Balík do ruky
 • Česká pošta – Balík na poštu
 • Česká pošta – Balíkovna
 • Česká pošta – EMS
 • PPL

Na Slovensko doručujeme společností PPL. Pokud chcete zásilku doručit do jiných evropských zemí, případně i vzdálenějších destinací, způsob a cenu přepravy stanovíme individuálně.

Výuková videa a záznamy on-line seminářů si také múžete stáhnout. Odkaz ke stažení Vám dorazí do mailu hned po přijetí platby. Platnost odkazů je 7 dní od zakoupení. Jestli je chcete prodloužit nebo obnovit, napište nám.

Způsoby platby

Způsob platby si můžete vybrat z následujících možností:

 • Dobírkou: platba na dobírku je možná jak po ČR (19 Kč příplatek), tak i po SR (2 EUR příplatek),
  v případě že zvolíte doručení přepravní službou PPL. Platba na dobírku není možná u produktů, které
  jsou v předprodeji.
 • Bankovním převodem: platba převodem je zdarma, použijte prosím číslo účtu a VS, které najdete na faktuře v příloze emailu potvrzujícího vaši objednávku. Platby převodem párujeme ručně, okamžitá platba tedy většinou vaši objednávku neurychlí.
 • PayPal: platba je zdarma, výhodou je její okamžité zpracování, takže vaše objednávka může odejít hned.
 • Platební kartou: platba je zdarma, výhodou je její okamžité zpracování, takže vaše objednávka může odejít hned.
 • Bankou on-line: platba je zdarma, výhodou je její okamžité zpracování, takže vaše objednávka může odejít hned.

Výuková videa

Všechna videa jsou ve Full HD rozlišení ve formátu .mp4 a zasíláme je na buď na USB Flash za příplatek 99 Kč (4 EUR), nebo můžete při objednávce zvolit online stažení. Přehrát je můžete na jakémkoliv počítači (Windows i Mac) a většině tabletů.

V případě, že objednáte více než jednu sérii se vždy snažíme použít co nejmenší počet nošičů (USB Flash), série vám tedy mohou přijít na jednom disku. Pokud chcete jednotlivé série jednotlivě, informujte nás o tom prosím v poznámce objednávky.

Vyhrazujeme si právo zákazníka odmítnout bez udání důvodu, v tom případě vracíme plnou cenu objednávky.

Produkty v předprodeji

Produkty v předprodeji odesíláme, až když je produkt hotový. Pokud si objednáte více produktů najednou, z nichž jsou některé v předprodeji, objednávku odešleme, až když jsou všechny položky k dispozici.

Aktuální plánované datum dokončení naleznete na stránkách každého produktu.

Produkty v předprodeji nabízíme za zvýhodněnou cenu do doby, než předprodej skončí. Není možné je zaslat na dobírku.

Podmínky účasti na semináři

Místo na semináři je rezervované po úhradě plné ceny semináře.

Storno podmínky u jednodenních, zážitkových, víkendových a online seminářů:

V případě písemné omluvy (emailem) účastníka nejdéle 2 měsíce (60 dní) předem vracíme plnou cenu semináře. U písemné omluvy 59-30 dní vracíme 50% z ceny. Při omluvě kdykoliv později je uhrazená částka nevratná. Účastník si za sebe může najít náhradu, změna jmen účastníků je možná. V případě, že je seminář zrušen z naší strany, vracíme plnou částku.

Storno podmínky u Intenzivního výcviku, Mistrovského výcviku, uzavřených seminářů, Expedic a Fototábora a Filmového svícení:

Uhrazená částka je nevratná, je ale možno si za sebe najít náhradu, nebo se (při omluvě minimálně 30 dní předem) jednou přehlásit na jiný termín. Semináře pořádáme většinou dvakrát do roka, na jaře a na podzim. V případě, že u semináře neplánujeme další opakování, je možné se náhradou přehlásit na seminář jiný. V případě, že je seminář zrušen z naší strany, vracíme plnou částku.

Platba na splátky u Intenzivního výcviku, Mistrovského výcviku, Expedic a Fototábora:

Seminář je ve vyjímečných případech a po předchozí domluvě možné uhradit ve dvou stejně velkých splátkách. Obě jsou hrazeny na stejné číslo účtu a se stejným variabilním symbolem. Ten najdete na faktuře, která vám přijde okamžitě po potvrzení objednávky. První splátka slouží jako rezervace místa na semináři, měla by tedy odejít co nejdříve. Druhou splátku je třeba uhradit do 30ti dnů od registrace, nejpozději ale 14 dnů před začátkem semináře.

V případě, že druhá splátka není uhrazena ve 30ti denní splatnosti můžeme rezervaci zrušit a místo postoupit dalšímu zájemci. Dosud uhrazená částka se pak přesouvá jako záloha na další termín konání stejného semináře.

A nakonec:

Na všech seminářích si vyhrazujeme právo změny počtu účastníků, lektora, přesného znění programu a místa konání. V případě, že zásah vyšší moci znemožní konání semináře v původním termínu, vyhrazujeme si právo přesunout účast na náhradní termín. Vyhrazujeme si také právo účastníka odmítnout bez udání důvodu, v tom případě vracíme plnou cenu semináře.