Radovan Bartek: PBY-5A Catalina

Montáže: Praxe #1

Na zbrusu nové kolekci Montáže: Praxe bychom vám rádi postupně ukázali práci těch nejlepších retušérů, grafiků, a postprodukčních umělců, které v čechách máme.

Jaké by to bylo koukat pod ruce profesionálnímu retušérovi, když pracuje na velkém projektu? Neskutečně zajímavé…a vlastně ta nejlepší škola vůbec.

Pozorovat profíka, jak plánuje, analyzuje obraz, shání zdroje a krok za krokem staví složitou montáž je nedocenitelná zkušenost. Ještě zajímavější je pozorovat, jak profesionál přemýšlí nad problémy, které při větších montážích vždy nevyhnutelně přijdou a postupně je jeden za druhým řeší.

V prvním dílu série vás Radovan Bartek, náš dvorní lektor a špičkový retušér vezme do zákulisí epické montáže, kterou vytvořil s miniaturním modelem letadla PBY-5A Catalina v měřítku 1/48.

Radovan Bartek: PBY-5A Catalina vychází 31. ledna za plnou cenu 990 Kč (39 EUR). V předprodeji jí můžete pořídit za zvýhodněnou cenu podle toho, kdy objednáte:

3. – 9.1. 2022 – Nejvýhodnější předprodej – 690 Kč (28 EUR)
10.-23.1. 2022 – Výhodný předprodej – 790 Kč (32 EUR)
24.1.-30.1. 2022 – Předprodej pro opožděné – 890 Kč (36 EUR)

Kompletní obsah

  1. Úvod
  2. Maskovaní
  3. Příprava prostředí
  4. Sladění jasu
  5. Sladění barev
  6. Efekty – Voda
  7. Efekty – Světla
  8. Finální úpravy

Technické záležitosti

Délka trvání celé série je cca 4 hodiny. Záznam je natočen v profesionálním zvukovém studiu a v 2K (2560×1440) rozlišení. Na USB flash disku samozřejmě najdete i všechny zdrojové .PSD soubory, které budete potřebovat. Předvádíme vždy v poslední anglické verzi Adobe Photoshop CC. U všech anglických názvů jsou navíc uvedeny i jejich české ekvivalenty.

Radovan Bartek

Talentovaný fotograf, retušér z Jihlavy, který se zaměřuje na větší grafické úpravy ve svých fotografiích.

Jeho fotografie jsou různorodé, od portrétů až po velké montáže, které mnohdy připomínají plakáty velký filmů. Mezi jeho nejoblíbenější žánry patří fotografování a retuše portrétů a fotografické montáže / koláže, photobashing se zaměřením na báje, filmové žánry, fantasy a sci-fi.

Cena vč DPH: 690 Kč
Verze k dispozici*
  • Online stažení
  • USB Flash
V prodeji * zvolíte v košíku

Detaily

Lektor: 
Radovan Bartek
Délka: 
4 hodiny
Formát: 
2k
K dispozici: 
Online stažení, USB Flash