Zážitkový seminář: Letci RAF

Odvaha a přátelství vysoko v oblacích

Vydejte se s námi na historickou výpravu za letci Československé peruťě RAF. Čekají na vás historická letadla i vozidla, dobové kostýmy a samozřejmě skvělí herci. Společně budeme tvořit příběhy z doby, která přála hrdinům, odvaze i opravdovému přátelství.

Tento zážitkový seminář bude jedinečný jak svým rozsahem a obří produkcí, tak historickou technikou, kterou budete mít na focení k dispozici.

Během semináře vás naučíme, jak se v takto velkém focení neztratit. Jak mít pod kontrolou herce, výrazy, pózy i světlo. Jak snadno a hladce pózovat několik lidí najednou a přitom zvládnout kompozici i expozici. To všechno vám vysvětlíme, prakticky předvedeme a během dne vám bude k dispozici profesionální tým asistentů, kteří vám pomohou vaše fotky dovést až k dokonalosti.

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o pózování, svícení, kompozici, i práci s týmem.

Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte, s mnoha herci modelkami a na několika rozmanitých lokacích. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epickou lokaci. A samozřejmě profesionální modely a naprosto jedinečné rekvizity k tomu. Na úrovni, kterou v čechách nenajdete.

Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní podobné focení dát dohromady sami.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Program semináře

Seminář se koná 24. března 2024 na letišti Podhořany.

  • 09.00 – 10.00 – Briefing
  • 10.00 – 12.00 – Focení
  • 12.00 – 13.00 – Pauza na oběd
  • 13.00 – 14.00 – Briefing
  • 14.00 – 17.00 – Focení

Praktické informace:

Seminář se koná 24. března 2024 na letišti Podhořany. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Fotografie, použité na stránce semináře jsou ilustrační. Slouží jako popis nálady, světla, lokací a stylingu, na který se můžete na semináři těšit. Ve většině případů nejsme jejich autory.